Lekársky tím

Sme klinika, ktorá vám ponúka voľbu výberu operatéra.

Kolektív očných lekárov vedie očný chirurg doc. MUDr. Marián Potocký, PhD., ktorý je aktívnym členom svetových odborných oftalmologických spoločností a má s mikrochirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Ako jeden z prvých začal realizovať mikrochirurgické zákroky na Slovensku ambulantne.

VIAC INFO

Najnovšie operačné technológie a techniky

Naša klinika je vybavená tou najmodernejšou diagnostickou a operačnou technikou. V mnohých prípadoch disponujeme prístrojovým vybavením ako jediní v rámci celej SR, a preto dokážeme pacienta komplexne vyšetriť, ako aj vyriešiť jeho očné ochorenie komplexne.

VIAC INFO

Výhody

ODVOZ A DOVOZ NA OPERÁCIU OČÍ
ÚPLNE ZADARMO!

Neviete ako sa k nám dostať? Máme pre vás riešenie. Naša klinika Veni Vidi vám zadarmo zabezpečí prepravu na operáciu očí. Ráno vás vyzdvihneme v mieste vášho bydliska a po operácii vás naspať dopravíme domov.

Na vstupnom vyšetrení sa dozviete detaily o preprave. Na recepcie kliniky Veni Vidi si dohodnete dátum, čas a miesto vyzdvihnutia a všetko ostatné zabezpečíme za vás.

OČNÉ VYŠETRENIE
BEZ VÝMENNÉHO LÍSTKU

Vďaka klinike očnej mikrochirurgie sa nemusíte zaťažovať návštevou vášho obvodného očného lekára. V našej špecializovanej ambulancii v Bratislave môžete absolvovať komplexné očné vyšetrenie a môžete byť priamo odporučený na operačný zákrok.

Všetko bez výmenných lístkov. Očná ambulancia je totiž priamo súčasťou kliniky očnej mikrochirurgie. Môžete prísť priamo k nám.

Médiá

Sivý zákal ničiteľ zdravých očí

Sivý zákal, šedý zákal alebo aj katarakta. Toto všetko sú synonymá v súčasnosti z jedného z najčastejších očných ochorení starších ľudí. Viac ako polovica ľudí nad šesťdesiat rokov, v súčasnosti trpí miernym stupňom šedého zákalu aspoň na jednom oku. Väčšina ľudí nad 75 rokov trpí šedým zákalom minimálne na jednom oku. Bohužiaľ šedý zákal patrí stále medzi najčastejšie príčiny oslepnutia vo svete. V Spojených štátoch amerických vyoperujú ročne šedý zákal približne 1,5 milióna ľuďom. Na Slovensku je to približne okolo 30 000 operácii ročne, ktoré zlepšia zrak pacientom trpiacim touto chorobou. Štatisticky zo 100 vykonaných operácii, 98 vykazuje výrazné zlepšenie zraku.

ČÍTAŤ VIAC

Zrak je pre mnohých z nás tým najdôležitejším zmyslom, a preto by sme sa oň mali patrične starať.

ČÍTAŤ VIAC

Ďalekozrakosť, odborne nazývaná aj hypermetropia a hyperopia znamená, že musí naše oko vyvíjať väčšie úsilie na zaostrenie blízkych predmetov.

ČÍTAŤ VIAC

    KONTAKTUJTE NÁS

    Naši špičkoví odborníci Vám radi odpovedia na akékoľvek otázky.

    Na vstupné vyšetrenie, operáciu a kontroly sa môžete objednať telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu a elektronickej objednávky.