Referencie

Nataša S., 30. 9. 2019

Nataša S., 30. 9. 2019

Touto cestou sa chcem poďakovať celému operačnému tímu za výborný prístup ku klientovi a za nádherný pocit znova sa pozerať na svet bez dioptrii. Ďakujem Vám.

Monika

Monika

Pred pár dňami som bola na operácii PRELEX. Všetko prebehlo úplne bez bolesti a ani po operácii ma nič nebolelo. Druhý deň po zákroku som videla už úplne super! Veľká vďaka personálu kliniky za profesionálny a ústretový prístup, ako aj pani doktorke Hlaváčovej, ktorá ma operovala. Vrelo odporúčam! 😊 ❤️

Je to skvelé a musím poďakovať za skvelú prácu.

Je to skvelé a musím poďakovať za skvelú prácu.

Je to skvelé a musím poďakovať za skvelú prácu.

Pred niekoľkými mesiacmi som absolvoval u pána dr. Potockého operáciu – trifokálnej šošovky. Dnes som bol na ďalšej z kontrol a musím priznať, že môj pocit z týchto operácií a výsledného efektu je výborný. Predtým som bez okuliarov na čít anie bol úplne nemožný – teraz čítam aj malé písmenká.

Je to skvelé a musím poďakovať za skvelú prácu.

Cítil som sa tu vždy fajn.
člen skupiny Senzus

CHRISTIAN E. WIESER MBA

CHRISTIAN E. WIESER MBA

Vážená pani Hlaváčová, vážený pán Durkovič, vážený pán Hössl!
Chceme sa Vám všetkým poďakovať za veľmi profesionálny spôsob operácie očí. Ja a moja sestra sa cítime skvelo a výsledok operácie je fantastický. Veľké poďakovanie Vám a Vášmu tímu!
Osobitná vďaka patrí dr. Ďurkovičovi a nášmu pilotovi pánovi Rátkemu za fantastický zážitok letieť s takým skvelým lietadlom do Bratislavy a späť do Klagenfurtu. To bolo niečo úžasné. Ďakujem za možnosť vyskúšať si to. Poviem všetkým svojim priateľom a rodine o Cornea a dúfame, že Vám sprostredkujeme mnoho pacientov.

Vrúcny pozdrav všetkým,
S pozdravom
Christian E. Wieser MBA

Kudrnáčová

Kudrnáčová

Hálás köszönetem Potocký docens úrnak és az egész csapatnak

Az élettől sok jót, de sok rosszat is kaptam. Ám a legszebb ajándék, gyermekeim születése óta, számomra az, hogy látásom újra éles és tiszta lett. Leírhatatlan és óriási élményt jelent újra szemüveg nélkül látni a világot. Ezt pedig Potocký docens úrnak és mosolygós asszisztenseinek – nővérkéinek köszönhetem. Még sok-sok elégedett pácienst kívánok nekik.

Kudrnáčová

Ďalšia referencia

Povedali o nás naši pacienti

Chodím už roky na kontroly k MUDr. Hlaváčovej a môžem vyjadriť veľkú spokojnosť. Už na recepcii vždy príjemné sestričky, ktoré sa pacientovi venujú hneď, ako vkročí. Pani doktorka vyšetrí veľmi dôkladne a čo je hlavné, všetko pacientovi o tom, čo sa deje s jeho zrakom dôkladne vysvetlí a pacienta poučí. Cením si takýto prístup, pretože nie v každom zdravotníckom zariadení to funguje práve takto. Celý tím tohto zariadenia je tu naozaj „pre pacienta“ a nie naopak. Ďakujem, že aj v tejto zložitej dobe ste tu takto obetavo pre nás, pacientov.

čítať viac

Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za starostlivosť. Bola som vo VENI-VIDI zoperovaná ešte v októbri. Som veľmi spokojná. Vysoká profesionalita, prístup k pacientovi na najvyššej úrovni. Všetko prebehlo tak rýchlo a bez stresu, že som sa ani nenazdala. Síce som po zákroku nevidela hneď čisto, avšak všetko potrebuje svoj čas na doliečenie – predsa len ide o operáciu. Momentálne som však už úplne bez okuliarov. Ďakujem vám veľmi pekne, každému vašu kliniku odporúčam.

čítať viac

V utorok som bola na kontrole očí po operácii sivého zákalu. Výborné. Aj dioptrie sa mi zmenšili, do diaľky už nula a na čítanie z trojok na 1,75. Som nesmierne rada. Ďakujem vrele celému kolektívu za ich profesionalitu, milý prístup a aj pánovi doktorovi Mariánovi Šalátovi za super profesionálny prístup. Odporúčam túto kliniku. Budete spokojní a operáciu očí neodkladajte. Neoplatí sa to. Teraz vidím krásne a čisto. Ďakujem.

čítať viac

Som nadmieru spokojný s profesionálnym prístupom personálu kliniky. Obzvlášť som veľmi nadšený z výkonu pána doktora Ďurkoviča. Včera som ani nepomyslel, že budem tak dobre vidieť a dnes už vidím úplne super. Veľká vďaka, pán doktor. Naozaj klobúk dolu. Vrelo všetkým odporúčam.

čítať viac

Prežívam po narodení mojej dcéry, druhýkrát najkrajšie obdobie svojho života. V roku 2016 som mala úraz. Viac nechcem spomínať na udalosť, ktorú chcem vymazať zo svojho života tak, ako MUDr. Ivo Ďurkovič 3. 6. 2020 vymazal z mojich oči kataraktu a ja po všetkých neduhoch života, zažívam šťastie a radosť – vďaka tomuto, nebojím sa povedať, kúzelníkovi. Za to, čo dokázal pán doktor po implantovaní trifokálnych šošoviek do mojich očí, mu budem každý deň ďakovať ráno, keď budem vstávať a večer, keď budem zaspávať. Preto ak je medzi vami niekto, kto ešte váha nad operáciou, nech zahodí obavy a bez rozmýšľania vyhľadá pomoc u MUDr. Iva Ďurkoviča. Okrem toho, že je to skúsený odborník v oblasti oftalmológie, je to aj šarmantný mladý muž, ktorý robí svoju prácu stopercentne a s pozitívnym výsledkom. Ďakujem vám.

čítať viac

Dúfam, že im to vydrží. Veľa úspechov v liečení pacientov Vám želám!
Emil Bako

čítať viac

Veľmi veľká vďaka!!! Solídny prístup k pacientom, odporučím aj ostatným pacientom.
Spokojný pacient

čítať viac

Bol som veľmi spokojný s prístupom k pacientovi. Je tu veľmi dobrá organizácia práce, úplná spokojnosť, odporučím ďalším známym.
p. Ladisla

čítať viac

Ďakujem veľmi pekne. Doc. Potocký bol excelentný a personál perfektný. Ešte raz vďaka.
Paulička

čítať viac

Thanks for wonderful hands of docent Potocky. The best wishes for all, who works in this clinic.
Spokojný pacient zo zahraničia

čítať viac

Bola som v neuveriteľne príjemnom prostredí, ktoré človeku ustráchanom a bojacom sa operačného zákroku dodáva pocit upokojenia, skľudnenia. Ste tu ako oáza medzi okolitými drsnými zdravotníckymi podmienkami. Patrí Vám pán doc. Potocký a celému kolektívu moje veľké ďakujem.
Mária Makošová

čítať viac

Srdečne ďakujem za zázrak, ďakujem p. Doc. za vrátenie kvality života. Ďakujem aj celému personálu za ľudský prístup. Prajem veľa zdravia a úspechov.
Spokojný pacient

čítať viac

Boli sme tu 😊 a boli sme veeeľmi spokojné.
Paťka a Zuzka

čítať viac

Rýchlo,bezbolestne “super” odporúčam každému ,takýto prístup k pacientom som v živote nezažil bol som veľmi milo prekvapený a vidím ako orol.Okuliare nepotrebujem

čítať viac

Po operacii oboch oci,zhruba mesiac a pol,vsetko ok,spokojnost,dakujem p.doktorke Hlavacovej. podakovanie patri aj ostatnym,ktori boli pri mojom operacnom zakroku.

čítať viac

Bola som, vidim super uz dva roky bez okuliarov. Vidim ako rys ostrovid a citam tiez bez okuliarov. Vdaka vsetkym lekarom. Ste super, mam sa velmi dobre. Na operaciu som isla vo veku 71 rokov.

čítať viac

Klinika na vysokej slušnej, odbornej úrovni, čo sa týka personálnej, ako aj technickej vybavenosti. Boli sme maximálne spokojní! Ďakujeme pekne.

čítať viac

V aprili 2016 ma operoval MUDr. Potocky. Patri mu “velke dakujem”. Nepotrebujem ziadne okuliare(len slnecne). Odporucam,su super.

čítať viac

Vďaka tomuto pánovi, opäť vidím už viiac ako 10 rokov …

čítať viac

Ďakujem za vynikajúco zoperovné oči, pán doc. MUDr. MariánPotocký, PhD. Bolo to v roku 2001 prvé a 2002 druhé oko.

čítať viac

Dakujem a pozdravujem MUDr. Potockeho bol mojim lekarom v 80 rokoch.

čítať viac

Viac ako rokov desať mám operované obidve oči, s výborným výsledkom, okuliare potrebujem len na čítanie +2 na obidve oči, videnie na diaľku excelentné. ďakujem!

čítať viac

Pekný podvečer , som dva dni po operácií a som veľmi spokojná . Operoval ma pán docent Potocký , je prísny ale má zlaté ručičky , sestričky boli príjemné …z operačky sestrička je veľmi milá , príjemné vystupovanie no jedným slovom jednotka . Všetkým dakujem

čítať viac

Chcel by som Vám touto cestou poďakovať p. Doc. MUDr. Potocký , ako aj Vášmu tímu za profesionálny prístup pri operácii oboch mojich očí. Opäť vidím veci, ktoré som pred operáciou nevidel a svet je opäť farebný. Ďakujem Vám ešte raz a prajem veľa, veľa spokojných pacientov.

Vašu prácu odporúčam každému koho poznám , aj koho nepoznám.

Ďakujem.

čítať viac

Som rada, že touto cestou môžem vysloviť vďaku všetkým pracovníkom kliniky za ústretovosť a ľudský prístup, za ich profesionalitu a za krásne prostredie. Obzvlásť ďakujem skvelej p. Dr. Hlaváčovej za zlepšenie kvality v mojom živote. S vďakou B. Seketerlová

čítať viac

Ďakujem veľmi pekne pánovi docentovi Potockému za jeho profesionálne a precízne vykonanú operáciu mojich oboch očí, za jeho ľudský, citlivý a maximálne slušný prístup k pacientovi, ktorý tak veľmi chýba v našich zdravotníckych zariadeniach. Ďakujem z celého srdca sestričkám za mimoriadny prístup k pacientom, milo a ochotne sa o nás všetkých starali. Klinika je skutočne na vysokej odbornej úrovni, za to patrí moja obrovská vďaka. Je to úžasne, ak veľmi šikovné ruky lekára, bez bolesti, vrátia tú krásu a s ňou aj radosť do života. Prajem Vám a celému tímu veľa-veľa zdravia a šťastia. S úctou

čítať viac

Dobrý deň. Dala som si operovať na tejto klinike začínajúci šedý zákal a zaroveň dala aplikovať trifokálne šošovky. Môžem úprimne vyhlásiť, ďakujem, že som si vybrala túto kliniku. Zároveň týmto ďakujem p.doktorovi Potockému za precízne prevedenú prácu a profesionálny prístup celého sesterského kolektívu. Ďakujem a oporúčam každému.

čítať viac

Hlboká vďaka Vám vážený pán Doc. MUDr. M. Potocký,PhD. a Vášmu láskavému personálu !

S úctou a pozdravom

Vladimír Kalvoda

čítať viac

Dobrý den. Objednala som otca na operáciu šedeho zákalu, sme velmi spokojný, otec vidí to je hlavne. Ďakujeme

čítať viac

Dobrý deň. Dala som si operovať na tejto klinike začínajúci šedý zákal a zaroveň dala aplikovať trifokálne šošovky. Môžem úprimne vyhlásiť, ďakujem, že som si vybrala túto kliniku. Zároveň týmto ďakujem p.doktorovi Potockému za precízne prevedenú prácu a profesionálny prístup celého sesterského kolektívu. Ďakujem a oporúčam každému.

čítať viac

Srdečne ďakujeme za veľmi mile správanie celého personálu. Budeme odporúčať každému J. Manželia Stanoví (návštevná kniha)

čítať viac

Dňa 1.6.2016 sme boli na Vašej klinike operovaní. Chceme sa srdečne poďakovať za milé zaobchádzanie celého personálu. Dr. Bartovic je srdečný a milý človek. Budeme Vás odporúčať aj našim známym. Srdečná vďaka, Vaši pacienti. (návštevná kniha)

čítať viac

Chcem poďakovať celému kolektívu očnej kliniky a operačným sestrám za príkladnú starostlivosť a veľmi milý prístup, čo je v dnešnej dobe zriedkavé.

Pacienti z Piešťan a Trnavy, p. Nováková , Černý, Heregová

čítať viac

Dobrý deň. Srdečná vďaka pánovi docentovi MUDr. Potockému za jeho profesionálne a precízne vykonanú operáciu mojich oboch očí, za jeho ľudský, citlivý a maximálne slušný prístup k pacientovi, ktorý tak veľmi chýba v našich zdravotníckych zariadeniach. S veľkou vďačnosťou za to, že svet je pre mňa krásny, plný sýtych farieb a ja sa tej farebnej krásy neviem nasýtiť. Je to úžasne, ak veľmi šikovné ruky lekára, bez bolesti, vrátia tú krásu a s ňou aj radosť do života. Veľké ĎAKUJEM pán docent Potocký! Veľmi pekne ďakujem aj všetkým, ktorí sa veľmi dobre, milo a ochotne o nás všetkých starali. Klinika je skutočne na vysokej odbornej úrovni aj s celým jej tímom. Každému vrelo odporúčam využiť odbornú zdravotnú starostlivosť tejto očnej kliniky. S úctou a vďakou Marianna Štolcová, Bratislava

čítať viac

Teším sa
Opäť vidím ako za mlada! Ďakujem celému tímu Veni Vidi, ktorý ma zbavil šedého zákalu.

čítať viac

Úžasné
Úžasné, pán doktor mi opäť navrátil zrak.

čítať viac

Neuveriteľne sa teším
Neuveriteľne sa teším z toho ako opäť vidím. Šedý zákal mi už nestrpčuje život.

čítať viac

Ďakujem pánovi docentovi Potockému
Ďakujem pánovi docentovi Potockému, že opäť vidím. Odporučím pána docenta aj svojim známym.

čítať viac

Som veľmi spokojný
S pobytom a výkonom operácie očí ako aj s výkonom operujúceho doc. Potockého a milého ostatného personálu som bol veľmi spokojný. Všetkým prajem všetko dobré a veľa zdravia.
Ďakujem

čítať viac

Vrátil sa mi farebný svet
Ďakujem z celého srdca všetkým za mimoriadny prístup k pacientom. Som stará 82 ročná, ale tento skvelý kolektív mi splnil to, čo sľúbili. “Veni vidi!” Proste vidím, vrátil sa mi farebný svet.

čítať viac

Vidím krásne

Ďakujem celému tímu, boli úžasní, vidím krásne, ani som nedúfala.
Ďakujem

čítať viac

Výsledok operácie je neuveriteľný
V mesiaci december 2013 som absolvovala u MUDr. Potockého prvú operáciu šedého zákalu a v mesiaci január 2014 druhú operáciu.
Moje hodnotenie – úžasný operačný výkon pána docenta, perfektná predoperačná príprava a rovnako na vysokej úrovni i pooperačná starostlivosť.
Napriek istému stresu a obavám, hneď po prijatí a vstupe do predoperačnej ambulancie, vďaka tímu odborných sestier, nastalo u mňa uvoľnenie a pocit istoty, že som určite v najlepších rukách, čo prax následne i dokázala.

Výsledok operácie je neuveriteľný – čítam a píšem bez okuliarov, mám oveľa väčší pocit stability v dennom reálnom, ale i psychickom živote.
Myslím, že napriek tomu, čo som o pozitívnych výsledkoch operácií tejto kliniky vedela, realita predčila všetky moje očakávania.
Za tento úžasný výsledok ďakujem ešte raz pánovi docentovi Potockému a jeho kolektívu a zostávam s veľkou úctou k ich práci.

čítať viac

Teraz čítam aj malé písmenká

Pred niekoľkými mesiacmi som absolvoval u pána dr. Potockého operácie – trifokálne šošovky. Dnes som bol na ďalšej z kontrol a musím priznať, že môj pocit z týchto operácií a výsledného efektu je výborný.

Predtým som bez okuliarov na čítanie bol úplne nemožný – teraz čítam aj malé písmenká.

Je to skvelé a musím poďakovať za skvelú prácu. Cítil som sa tu vždy fajn.

Veľké dík za nové oči

čítať viac

Vidím super ako za mlada

Včera mi operovali oko a dnes mi dali dole obväz a vidím super ako za mlada. Ďakujem pánovi doktorovi a celému personálu za odvahu. S pozdravom

čítať viac

Vrelé poďakovanie

Srdečná vďaka a vrelé poďakovanie skvelému kolektívu, želá

čítať viac

Srdečná vďaka celému kolektívu
Srdečná vďaka celému kolektívu za poskytnutú starostlivosť a ľudský prístup. Celému kolektívu želám veľa spokojných pacientov a zdravia. Zo srdca

čítať viac

Úžasný prístup
Zdravím Vás pán doktor,
veľmi pekne ďakujem za seba a moju mamičku, už má po operáciách a je nadšená. Nie len tým ako teraz vidí, ale aj neskutočne úžasným prístupom všetkých. Gratulujem Vám, k tomu, čo ste dokázali a prajem všetko najlepšie. Už teraz hovorím všetkým o Vašej klinike a čo najskôr napíšem recenziu na net. Ešte raz veľká vďaka.

čítať viac

Pán doc. Potocký je “Pán Doktor” !!!
Môj manžel je typ človeka, ktorý sa úspešne vyhýba bolestivým, resp. nepríjemným zákrokom. S očami na tom však už bol tak, že už nemal na výber a musel ísť na operáciu. Od prvého stretnutia s doc. Potockým až po poslednú kontrolu bol manžel maximálne spokojný – ako s odbornou prácou, tak s komunikáciou. Vecný, odborný, asertívny, ľudský, pokojný, trpezlivý … išla z neho istota, pacient má pocit, že všetko bude OK … a aj bolo / je. Manžel nenosí okuliare, nemal žiadne problémy pri operácii ani počas rekonvalescencie. Ďakujem, pán doc. Potocký. A zabudla som povedať, cena vynikajúca. A na dôvažok manžel dostal benefit: stravné lístky vo vedľajšej luxusnej reštaurácii

čítať viac

Prečítala som si referencie tu v príspevkoch, telefonovala som viacerým lekárom a známym, vrátane do VŠZP – všetci mi dr. Potockého odporučili. A tak padlo rozhodnutie ísť na operáciu očí k dr. Potockému. Normálny chlap, normálny človek, super odborník. Vrelo odporúčam. Cena veľmi dobrá.

čítať viac

Obrovská vďaka doc. Potockému a jeho kolektívu

Život mi priniesol veľa dobrého,ale aj zlého. Ale za najkrajší dar, okrem narodenia mojich detí, považujem vrátenie ostrosti, jasnosti a čistoty môjmu zraku. Je to niečo neopísateľné a úžasné, ak môžem opäť vidieť svet bez okuliarov. A za to patrí moja obrovská vďaka doc. Potockému a kolektívu jeho usmiatych asisteniek – sestričiek. Želám im ešte veľa, veľa spokojných pacientov.

čítať viac

Ďakujem veľmi pekne pánovi docentovi Potockému a jeho tímu za trpezlivosť, za odborne vykonanú operáciu oboch očí, som neskutočne šťastná, a to hlavné = ja VIDÍM, ešte raz veľké ďakujem, stálo to za to, s úctou

Vlasta Pikulakova, Bánovce nad Bebravou

čítať viac

Veľmi pekne ďakujeme celému kolektívu za veľmi milý prístup i za odvedenú prácu.

Ladislav Čechvala, Štefan Bačík, Vieroslav Jurkovič, Jana Virgovičová, Miloš Kubovič, Alena Hermanová

čítať viac

Dňa 11.11.2015 sme boli operovaní na tejto klinike vo veľmi príjemnom prostredí a milým personálom. Veľmi pekne ďakujeme. Kolektív pacientov z Trnavy.

čítať viac

Veľmi pekne ďakujeme celému kolektívu za veľmi milý prístup, super odvedenú prácu:)

Beáta Vidličková, p. Pulhová

čítať viac

Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúci prístup sestričkám a tiež pánovi doktorovi Bartovicovi za jeho trpezlivosť a za odvedenú prácu. Ďakujú pacienti z Trnavy.

čítať viac

Ďakujem celému kolektívu za super prístup, p. doc. za super odvedenú prácu.

čítať viac

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup, zodpovedný a veľmi milý prístup zo strany sestier.

Hrugová Viera, Ďuranová Lýdia, Ďurič Peter, Hrothová Božena, p. Černý

čítať viac

Veľmi sme boli spokojní, všetky sestričky boli zlaté, aj pán doktor Bartovic. Je veľmi trpezlivý a dobrý. Ďakujeme všetkým, pacienti z Trnavy.

p. Szollórýová

čítať viac

Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúci prístup sestričiek a pána doktora a hlavne za skvele odvedenú operáciu. Pacienti z Trnavy.

čítať viac

Veľmi som bol spokojný s personálom.

p. Ondrej Szovcky

čítať viac

Ďakujeme celému kolektívu za profesionálnu prácu a príjemné prostredie a ľudský prístup. Ešte raz vďaka patrí dr. Bartovicovi.

čítať viac

Ďakujeme, veľmi pekne za dobrú starostlivosť celému kolektívu.

Pacienti z Trnavy, p. Božena Hrutková, Jozef Klačo

čítať viac

Dňa 7. novembra 2015 som bola operovaná na tejto klinike a som veľmi šťastná a spokojná. Krásne prostredie, čisto, milý personál. Veľmi pekný prístup. Veľká vďaka.

Kofová

čítať viac

Ďakujem celému kolektívu za vysoko profesionálny a ľudský prístup. Osobitne MUDr. Mariánovi Potockému PhD.

p. Ján

čítať viac

Ďakujem celému kolektívu za kladný prístup a dobre vykonanú operáciu šedého zákalu. Ešte raz ďakujem celému kolektívu.

p. Švajdlenka, Lozorno

čítať viac

Moja vďaka patrí celému kolektívu, pánovi doktorovi Bartovicovi za ľudský prístup, ohľaduplnosť a celkovú prácu s pacientom. Ešte raz „vďaka“.

M. Bohunická, Trnava

čítať viac

Srdečná vďaka za vykonanú operáciu šedého zákalu. Mal som sa dať operovať skorej, vidím fantasticky, ešte raz ďakujeme celému kolektívu.

čítať viac

Bola som tu na operácií tupozrakého oka a odchádzala som s okom, ktoré po 66 rokoch videlo. Moc krát všetkým ďakujem. Moc moc moc

čítať viac

Včera mi operovali oko a dneska dali dole obväz a vidím super ako za mlada. Ďakujem p. doc. a celému personálu.

čítať viac

S celým priebehom liečby som bol veľmi spokojný.

čítať viac

Vyjadrujem svoje úprimné poďakovanie p. Doc. MUDr. Potockému a sestričkám za fantastickú starostlivosť a operačnú zručnosť.

Prof. Dr. Juraj Tolgyossy, PhD. DrSc.

čítať viac

Vysoko oceňujem perfektný kolektív a vysokú odbornosť so skvelým prístupom k pacientom. Ďakujem

čítať viac

Srdečná vďaka celému kolektívu za poskytnutá starostlivosť a ľudský prístup. Celému kolektívu želám veľa spokojných pacientov a zdravím. Zo srdca

Katarína Gulovičová

čítať viac

Srdečná vďaka a vrelé poďakovanie skvelému kolektívu.

Želá Ladislav Koller

čítať viac

V mesiaci december 2013 som absolvoval u MUDr. Potockého prvú operáciu šedého zákalu a v mesiaci január 2014 druhú operáciu.

Moje hodnotenie – úžasný operačný výkon pána docenta, perfektná predoperačná príprava a rovnako na vysokej úrovni i pooperačná starostlivosť.

Napriek istému stresu a obavám, hneď po prijatí a vstupe do predoperačnej ambulancie, vďaka tímu odborných sestier, nastalo u mňa uvoľnenie a pocit istoty, že som určite v najlepších rukách, čo sa následne i dokázalo.

Výsledok operácií je neuveriteľný – čítam a píšem bez okuliarov, mám oveľa väčší pocit stability v dennom reálnom, ale i psychickom živote.

Myslím, že napriek tomu, čo som o výsledkoch (pozitívnych operácií tejto kliniky vedela), realita predčila všetky moje očakávania.

Za tento úžasný výsledok ďakujem ešte raz pánovi docentovi Potockému a jeho kolektívu a zostávam s veľkou úctou k ich práci.

čítať viac

S pobytom a výkonom operácie očí ako aj s výsledkom operatéra Dr. Potockého a milého ostatného personálu som bol veľmi spokojný. Všetkým prajem všetko dobré a veľa zdravia. Ďakujem

čítať viac

Ďakujem z celého srdca všetkým za mimoriadny prístup k pacientom. Som stará 82 ročná, ale tento skvelý kolektív mi splnil to, čo sľubujú „Veni, vidi“. Proste vidím, vrátil sa mi farebný svet.

čítať viac

Ďakujem celému tímu, boli úžasní, vidím kráse, ani som nedúfala. Ďakujem.

čítať viac

PRIDAJTE AJ VY SVOJU REFERENCIU
  Pridať recenziu

   KONTAKTUJTE NÁS

   Naši špičkoví odborníci Vám radi odpovedia na akékoľvek otázky.

   Na vstupné vyšetrenie, operáciu a kontroly sa môžete objednať telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu a elektronickej objednávky.