Výhody

10 dôvodov prečo si vybrať práve nás

 • 1.Najkomplexnejšia očná klinika na Slovensku
 • 2.Lekársky tím – záruka najvyššej kvality
  Kolektív očných lekárov vedie očný chirurg doc. MUDr. Marián Potocký, PhD., ktorý je aktívnym členom svetových odborných oftalmologických spoločností a má s mikrochirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Ako jeden z prvých začal realizovať mikrochirurgické zákroky na Slovensku ambulantne.
 • 3.Presná diagnostika
  Naša klinika je vybavená tou najmodernejšou diagnostickou a operačnou technológiou. V mnohých prípadoch disponujeme prístrojovým vybavením ako jediní v rámci celej SR, a preto dokážeme pacienta komplexne vyšetriť, ako aj vyriešiť jeho očné ochorenie bez toho, aby musel navštíviť iné diagnostické centrum.
 • 4.Najnovšie operačné techniky
  Rozvíjame najnovšie trendy v mikrochirurgii oka, preferujeme pre pacienta najbezpečnejšie a najmenej zaťažujúce operačné techniky. Ako prvé pracovisko na Slovensku a jedno z mála v Európe sme zaviedli rutinnú operáciu sivého zákalu technikou MICS – Micro Incision Cataract Surgery, cez 1,8 mm rohovkový rez. Naša klinika ako jediná na Slovensku disponuje mikroskopom Proveo 8 od LEICA Microsystems. Mikroskop umožňuje našim chirurgom lepšie a kvalitnejšie videnie, čo prispieva aj k skráteniu času operačného zákroku. Náš mikrochirurgický tím každý rok absolvuje najprestížnejšie svetové kongresy a certifikované chirurgické kurzy.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA OPERÁCIU OČÍ

Každý pacient si zaslúži nielen kvalitné ošetrenie, ale aj pretrvávajúcu starostlivosť a záujem o jeho zdravotný stav. Preto vo Veni-Vidi ponúkame doživotnú záruku na naše služby. Pre Vás, našich pacientov, je totiž dôležité vedieť, že máme plnú dôveru v našu prácu.

V rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia sme totiž počas pôsobenia nášho pracoviska nezaznamenali ani jednu z možných závažných per a pooperačných komplikácií u ani jedného z našich pacientov.

Doživotná záruka sa vzťahuje na tieto operácie:

 • operácie šedého zákalu,
 • odstránenie dioptrickej chyby,
 • liečbu keratokonu metódou CXL,
 • liečbu zeleného zákalu,
 • ochorenia sietnice.

ODVOZ A DOVOZ NA OPERÁCIU OČÍ
ÚPLNE ZADARMO!

Neviete ako sa k nám dostať? Máme pre vás riešenie. Naša klinika Veni Vidi vám zadarmo zabezpečí prepravu na operáciu očí. Ráno vás vyzdvihneme v mieste vášho bydliska a po operácii vás naspať dopravíme domov.
Na vstupnom vyšetrení sa dozviete detaily o preprave. Na recepcii kliniky Veni Vidi si dohodnete dátum, čas a miesto vyzdvihnutia a všetko ostatné zabezpečíme za vás.

OČNÉ VYŠETRENIE
BEZ VÝMENNÉHO LÍSTKU

Vďaka klinike očnej mikrochirurgie sa nemusíte zaťažovať návštevou vášho obvodného očného lekára. V našej špecializovanej ambulancii v Bratislave môžete absolvovať komplexné očné vyšetrenie a môžete byť priamo odporučený na operačný zákrok.

Všetko bez výmenných lístkov. Očná ambulancia je totiž priamo súčasťou kliniky očnej mikrochirurgie. Môžete prísť priamo k nám.

  KONTAKTUJTE NÁS

  Naši špičkoví odborníci Vám radi odpovedia na akékoľvek otázky.

  Na vstupné vyšetrenie, operáciu a kontroly sa môžete objednať telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu a elektronickej objednávky.